You are here: Sokol Sportovní oddíly 2. Oddíl stolního tenisu

2. Oddíl stolního tenisu

Email Tisk PDF

 

 

 

STOLNÍ TENIS INFORMUJE :

 

Oddíl stolního tenisu vzniklroce 1987. Historie tohoto oddílu, ač poměrně krátká, byla ale velmi úspěšná, a to v mládežnických kategoriích. Žáci a žákynějednotlivých kategoriích získali mnoho medailových umístění a přebornických titulů, jakokrese, tak i v kraji. V poslední době se naši hráči a hráčky již pravidelně probojovávají na mistrovství republiky. Hráčkynašeho oddílu měly také možnost hrátkategorii dospělých druhou a první ligu. Mezi nejúspěšnější hráče a hráčky se řadí Zuzana Krejčová, Jana Ebertová, Lada Jílková, Klára Jursová, Josef Krombholz . To jsou ti, kteří dosáhlinašeho oddílu největších úspěchů za dobu trvání oddílu stolního tenisu. V dnešní době oddíl 11 hráčů a hráček

 Pro případné zájemce o stolní tenis uvádíme kontakt: Krejčí Františekmobil 774558454.

 

NOVINKY:

Zpráva o činnosti oddílu stolního tenisu za rok 2017 - 2018.

Dovolte mi, abych vás seznámil s činností oddílu stolního tenisu. V našem oddíle hraje 11 hráčů a hráček. Trénujeme dvakrát týdně. Oddíl dvě družstva, A družstvo hrálosezoně 17-18 regionální soutěž 1 a skončilo na 9. místě a udrželo se v RS 1.  B družstvo hrálo regionální soutěž 3 a v sezóně 17-18 skončilo na 2. místě.

Začátkem června v roce 2018 uspořádáme turnaj Kolínského poháru mládeže.

I když se zdá, že máme hráčů dost, rádi přivítáme každého, kdo o stolní tenis projeví zájem. Kontakt Krejčí František 774558454

Pozvánka na náš Facebook:  https://www.facebook.com/groups/320001115185466/

 

Ze světa
 
Timo Boll

Když se to umí, je to sranda:

Timo Boll - Ma Long

 

Oblíbené odkazy

http://stis.ping-pong.cz/htm/

 

 

 

 

 

Copyright © 2009. www.tjsokolzasmuky.cz  built VseProVasePC.cz